Женские сумки Украина

Показано 40 из 1684

Женские сумки - Отзывы покупателей

Рейтинг
Отзыв:
Натрапила на цей магазин випадково в пошуках  сумки Bottega Carele. Перевагу вирішила надати цій сумці, хоча сумнівалася в якості речі від невідомого виробника.Своє призначення  сумка, безперечно, виконує: обиралася для носіння документів. Формат А4 в папці сюди гарно входить, без заминання блискавкою файлів і необхідності згинати документи.Подобається наявність двох великих відокремлених відділень на блискавці. Особисті речі і документи тепер у порядку. Поміж відділеннями на блискавці є одне менше на магнітній кнопці - поміщається складена парасоля. Є також ключниця - якраз для одного комплекту дверних ключів і від ато.Сумка з натуральної шкіри, акуратне пошиття. Лаконічний стиль, урізноманітнений пряжкою. Дивиться по-діловому , але не масивна.Практичність і зручність цієї моделі особисто для мене перевершила звичку на бренд.Покупкою задоволена.Варто згадати про обслуговування у магазині - блискавично , зі знанням справи , люб"язно. Дякую! Хай Вам щастить!
Ірина
02.09.2021
Отзыв полезен? Да 0 Нет 0
Рейтинг
Отзыв:
Сегодня получила эту сумку и я в восторге! Реальность оказалась в сто раз круче чем ожидание!!! Вы супер! Спасибо Вам за такие сумки! Я уже не первую сумку у Вас покупаю и всегда только восторг  
Юлия
12.08.2021
Отзыв полезен? Да 0 Нет 0
Рейтинг
Отзыв:
Сумка просто чудова! Ідеальна по розміру та кількості відділень, приємна на дотик, м'яка, пітоновий мерехтливий принт - окрема любов. Весь жіночий колектив у захваті від моєї обновки! 
Лілія
07.06.2021
Отзыв полезен? Да 0 Нет 0
Рейтинг
Отзыв:
Чудова сумка! Це не перша сумка даного бренду, все сподобалося, якість як завжди на висоті.  Замовлення оформили швидко, персонал професійний. Все сподобалося!
Фото к отзыву для наглядности:
Валентина
21.05.2021
Отзыв полезен? Да 0 Нет 0
Загрузить еще

Мобильный телефон

Developer by NextDoorCoders