Knirps

Легендарна компанія по виробництву парасольок Knirps знаходиться на світовому ринку ще з 1928 року. І це не випадково, адже цей рік ознаменувався винаходом складного парасольки.

Компанія Knirps була заснована Хансом Хауптом, мешканцем Берліну, який внаслідок отриманої одного разу травми не міг пересуватися без тростини. Щоб поєднати в аксесуарі функції тростини і захисту від негоди Ханс винайшов розкладний парасолька-тростина виняткової міцності і якості.

Knirps в перекладі з німецької означає «Крихітка». Символом компанії стала впізнавана вже у всьому світі червона крапка.

Компанія Knirps займає лідируючі позиції в світі по виробництву складних парасольок і парасольок-тростин. І продажі рік від року лише ростуть!

Співпраця з іншими компаніями-виробниками комплектуючих дає в результаті більш вдосконалені моделі парасольок. В основі всіх парасольок використані ветроустойчивые конструкції, які проходять ретельні аэродинамичестакі випробування. Готові вироби бренду проходять багатоступеневу систему контролю якості. Так само всі парасолі Knirps мають 95% захист від UF-променів.

В інтернет магазині Mr. Wallet представлені складні моделі парасольок для чоловіків і жінок.

Німецькі технології, впізнаваний дизайн, виробництво більш, ніж півмільйона парасольок на рік - ось ґрунтовні аргументи для покупки парасольки Knirps в бутіку Mr. Wallet!

Всі бренди

Knirps - Отзывы покупателей о бренде

Рейтинг
Відгук про бренд:
Мне эти зонты нравятся. Надежные, стильные, без излишеств и мишуры. Мой выбор!
Олеся
13.06.2022
Чи є відгук корисним? Так 0 Ні 0
Олеся, благодарим за покупки и отзыв

13.06.2022
Адміністрація сайту

Залишити відгук!


Відгуків покищо нема

Мобільний телефон

/uk Developer by NextDoorCoders