Crocodile Leather — тайський бренд, який виробляє сумки, ремені, гаманці з екзотичної шкіри крокодила. В асортименті великий вибір виробів першокласного якості. У колекції аксесуари для жінок і чоловіків. Моделі з крокодила вибирають особи з вишуканим смаком. Це ексклюзивні речі створені для тих, хто цінує яскраві образи, екстравагантні рішення і бездоганна якість.

Чому варто купити сумку з крокодилячої шкіри?

В Україні екзотичні матеріали в інтернет-магазинах представлені рідко. "Містер Воллет" працює з перевіреними постачальниками. Вся продукція відповідає міжнародним стандартам якості. Для виготовлення ременів, портфелі, портмоне використовують добірний матеріал зі спеціальних ферм.

Переваги аксесуарів:

  • оригінальний, бугристий матеріал, який перетворює будь-який виріб в справжню розкіш;
  • надає ексклюзивний вид аксесуару;
  • міцність — це один з найбільш стійких і надійних матеріалів у світі;
  • довговічність — вироби носяться десятиліттями, лусочки зберігають колір, не відпадають під час використання ременів, портфелів, клатчів;
  • універсальний продукт, що поєднує елегантність, нотки бунтарства, що створює оригінальний образ навіть з простими речами.

Висока ціна формується з декількох чинників. Для вичинки використовують тільки ручна праця. Сам процес є складним, енерговитратним і багатоетапним. Вартість кінцевого продукту також залежить з якої частини тіла була знята шкіра алігатора. Найціннішою вважають шийну і черевну.

Що можна купити з крокодилової шкіри в Україні?


У каталозі представлені аксесуари з натуральної шкіри рептилії. Самими доступними речами є ремені і портмоне. Такі вироби стануть справжньою прикрасою. Чоловічі барсетки виглядають респектабельно і солідно. Популярні сумки різної форми та призначення. Клатчі перетворять кежуал образ в розкішний ділової або вечірній. </p>

Екзотичний матеріал не вимагає декору, прикрас. Єдина відмінність моделей — в кольорі. Вироби можуть мати чорний, коричневий, зелений і навіть рудий.


Всі бренди

Crocodile Leather - Отзывы покупателей о бренде

Відгуків покищо нема


Залишити відгук!


Відгуків покищо нема

Мобільний телефон

/uk Developer by NextDoorCoders