March – нідерландський виробник з солідним досвідом виробництва. Вироби торгової марки March виготовлені з урахуванням всіх вимог мандрівників, і відповідають головним модним тенденціям. Основними вимогами до виробництва є функціональність, якість, елегантність в дизайні і безумовно легкість виробів. Валізи виготовлені з міцних, високоякісних матеріалів, і, якщо Ви підшукуєте надійний валізу для поїздок – March саме той варіант, який не підведе, і стане найкращим помічником.

Споживачі в багатьох країнах світу відзначили високу якість виконання валізою від цього виробника. Авіакомпанії світу все частіше посилюють вимоги до кладках, та March з високою скрупульозністю відстежує нові правила, постійно вдосконалюючи свої вироби. При цьому дизайн відповідає всім критеріям сучасної моди.

Будь-яка поїздка, як далека, так і швидка, вимагає відповідної екіпіровки. І в даному випадку купівля валізи ставати не просто легкою, але і приємною – валізи в арсеналі виробника від найменших (ручна поклажа), до максимально великих і містких.
Торгова марка на стільки впевнена в якості своїх виробів, що дає 1 рік гарантії на всі свої вироби.

Кращі моделі від ТМ March на сайті інтернет магазину Містер Воллет.


Всі бренди

March - Отзывы покупателей о бренде

Рейтинг
Відгук про бренд:
супер!


Антоніна
04.10.2019
Чи є відгук корисним? Так 0 Ні 0

Залишити відгук!


Мобільний телефон

/uk Developer by NextDoorCoders