UA
ru ua
₴ ГРН
Вхід
0

Всесвітньо відомий бренд ручок Waterman

Компанія Waterman відома у всьому світі, як виробник елітних пір'яних ручок. Сьогодні це один з лідерів на ринку друкарських інструментів. Бренд цінують за надійність, преміальну якість та ексклюзивність. Щоб зрозуміти, чому ця продукція так високо цінується в усьому світі, варто поринути у її історію.

Пір'яні ручки Waterman: історія бренду


У 1883 році у Льюїса Ватермана зірвалася угода через ручку, яка протікала на важливий документ. Після цього випадку Льюїс вигадав систему, яка запобігала подібним випадкам. Ручки перестали протікати під час використання.

Ми всі звикли до такої простої деталі, як затискач на ручці. Завдяки йому інструмент можна закріпити на кишені одягу, зафіксувати поверх папки чи документа. Цей елемент також уперше з'явився на ручках Waterman.

Перші моделі з обробкою з дорогоцінного каміння, з використанням у конструкції мармуру та золота з'являються у далекому 1929 році. Ще тоді ручці приділялося стільки уваги. Адже це не просто предмет канцелярії, а інструмент, яким підписуються договори, угоди як у бізнесі, так і у політиці.

А з 1939 року пір'яні ручки Waterman виготовляються зі 100-річною гарантією. Сьогодні бренд відомий у всьому світі елегантними пишучими інструментами. Ручки компанії обирають бізнесмени та політики.

Ручка преміум-сегменту наголошує на статусі власника. Це інструмент, який ніколи не підведе. 

У лінійці виробів Waterman ви знайдете:

     Пір'яні інструменти для письма. Класика, якій вже 140 років. Сьогодні це не просто данина історії та моді, а статусний предмет, який має бути у кожного підприємця, керівника, політика.
     Ручки-ролер Waterman, які можна використовувати для щоденного листа. Моделі залишають чіткий слід, який схожий на пір'яний, при цьому виріб легко і просто писати.
     Кулькові ручки, які вже давно узвичаїлися. Якщо вам зручно писати такою моделлю, то бренд має елегантні рішення для найвибагливіших клієнтів.

Моделі ретельно продумані, щоб ними було зручно писати, а також їх дизайн наголошував на значущості моменту.

Як вибрати та купити ручку Waterman?


Інструменти для письма, як і раніше, актуальні в наш цифровий вік. Так, багато документів створюються в електронному вигляді, але ми й досі підписуємо договори, документи від руки. Це невід'ємна частина як повсякденного життя, так і важливих подій в історії бізнесу, підприємства та навіть країн.

Бренд випускає не тільки друкарські інструменти, а й витратні матеріали. У нашому магазині wallet.ua можете купити стрижні та чорнило для ручок Waterman. Ваш улюблений інструмент прослужить роками. Не потрібно підшукувати новий виріб – достатньо вставити новий блок із чорнилом.

Де придбати ручку Waterman в Україні?

Магазин Mr. Wallet відкриває для українців нагоду придбати унікальну продукцію провідних брендів світу. Ви можете підібрати для себе або на подарунок стильну та розкішну ручку від бренду Waterman. Це вибір успішних людей, які цінують якість, комфорт та вишуканий дизайн.

Всі ручки бренду продаються у фірмовій упаковці, тому ви можете зробити свій подарунок у коробці бренду. Також у нас знайдете чорнило та стрижні для пір'яних, ролерних та кулькових ручок, щоб головний інструмент на столі завжди радував чіткою лінією на папері.

Інструменти з ювелірної латуні із позолотою займуть гідне місце на столі керівника. Такий аксесуар має бути в кабінеті справжніх професіоналів своєї справи. У колекціях елегантні моделі для чоловіків та жінок.

Дизайн кожної моделі виконаний так, щоб її було комфортно та приємно тримати в руці. Преміальні колекції виготовлені з використанням дорогоцінних матеріалів.

Процес письма перетвориться з рутини на справжнє задоволення. Вироби можуть бути виконані з гравіюванням.

					
			
	
	
	
	
	
	
		
	

Waterman - Отзывы покупателей о бренде

Відгуків покищо нема

Залишити відгук
Рейтинг:
                        
Будь ласка, заповніть поле Ім'я!
                        
Укажите емейл, на который будут приходить уведомления по этому отзыву.
                        
Напишіть Ваш відгук! Він може допомогти іншим людям зробити правильний вибір.
                        
Максимальный размер файла: 1 ГБ.
Завантаження коду ...

Залишити відгук!
Мобільний телефон

Developer by NextDoorCoders