UA
ru ua
₴ ГРН
Вхід
0
Містер Воллет переїхав на новий інтернет-адресу

Містер Воллет переїхав на новий інтернет-адресу

Тепер приходите до нас сюди: www.wallet.ua. Наша нова прописка коротше і зручніше для запам'ятовування.


Хочемо поділитися з вами цією гарною новиною. Адже домен «.ua» — не просто красивий і короткий інтернет-адресу, у першу чергу — це прописка національного рівня, яку можуть отримати тільки компанії, що зарекомендували себе на ринку найкращим чином. Реєстрація домену «.ua» триває близько року. Фірма, що претендує на цю адресу, проходить комплексну перевірку на предмет відповідності всім стандартам якісного надання послуг. Залежно від результатів перевірки домен «.ua» може бути зареєстрований або ж заявка буде відхилена. Містер Воллет домен «.ua» отримав!


Людською мовою, коли інтернет-адресу закінчується на «.ua» — це сертифікат якості і свідчення того, що торговельна марка, за всіма показниками зросла до такого рівня, що може ефективно працювати в масштабі країни (і крім того має реальну перспективу виходу на міжнародні ринки).


Містер Воллет став у всіх відносинах всеукраїнським, в тому числі і в свою адресу відобразивши об'єднану Україну. До цього наша команда йшла усвідомлено і цілеспрямовано. І ми настоющему ради, що правильні зусилля увінчалися успіхом! Розвиток, найбільш сприятливий клімат для того, щоб радувати вас якісним асортиментом і сервісом, ми бачимо лише в контексті цілісної України. І нехай наш новий адресу — www.wallet.ua — хоча б в малому, але об'єднає країну.


І звичайно ми дякуємо своїх покупців, які є для нас головним стимулом зростання і вдосконалення. У тому, що «Mr.Wallet» отримав домен національного рівня, є і ваша заслуга! Ви стимулюєте — ми розвиваємося. Нам не важливий регіон та мова, ми розуміємо всіх і прагнемо доставити якомога більше позитивних емоцій людям у всіх куточках нашої країни та за її межами.

Тепер шлях до задоволення від стильних якісних сумок та інших аксесуарів став ще коротше!


Мобільний телефон

Developer by NextDoorCoders