UA
ru ua
₴ ГРН
Вхід
0
Знижки за програмою лояльності в 2024 році

Знижки за програмою лояльності в 2024 році

Більше приємних новин хочеться завжди, а в новорічні свята особливо! Містер Воллет поспішає повідомити вам одну з них: програма лояльності продовжується на 2024 рік!


Загальна сума за всі зроблені покупки, накопичена за останні три календарні роки з 01.01.2022 р., зберігається в 2024 році і буде підсумовуватися з новими покупками в 2024-му! Це дає чудову можливість купувати більше нових аксесуарів ще дешевше. Легко і з задоволенням вибирайте подарунки і отримаєте свою персональну знижку! Нехай 2024 рік буде щасливим!


Гарантовану знижку на наступні покупки ми надаємо по такій системі:від 3000 до 4999 грн. — -3%

від 5000 до 9999 грн. — -5%

від 10 000 до 14 999 грн. — -7%

більше 15 тис. грн. — -10%


Знижки за програмою лояльності діють на постійній основі до кінця 2024 року.


Купити товар зі знижкою можна як в інтернет-магазині, так і в нашому шоу-румі в Києві, поруч з метро «Площа українських героїв» (раніше Льва Толстого). Ми запитаємо у вас тільки номер мобільного телефону, який ви вказали при реєстрації на сайті, більше нічого вам запам'ятовувати не потрібно. Жодних дисконтних карток, яких немає під рукою в потрібний момент, ніяких довгих паролів. Ми хочемо, щоб ваш шопінг був легким і приємним, ціни кращими, знижки індивідуальними!


Саме тому звертаємо вашу увагу: коли ви робите покупку в нашому інтернет-магазині, для отримання знижки вам необхідно авторизуватись і оформити замовлення через Корзину.


Крім того, зробивши покупку, ви стаєте учасником Клубу покупців нашого інтернет-магазину. Ми віддячимо вам за довіру ексклюзивними і самими вигідними пропозиціями.

Залишайтеся з "Містер Воллет" і отримуйте більше!


Мобільний телефон

Developer by NextDoorCoders