UA
ru ua
₴ ГРН
Вхід
0
Дивіться наші відео, підписуйтесь на канал!

Дивіться наші відео, підписуйтесь на канал!

Містер Воллет — це джентльмен, який цінує прогрес і нові технології, із задоволенням опановує їх. Тому поспішаємо представити вам ще один додатковий сервіс інтернет-магазину Mr.Wallet, завдяки якому розсіються всі залишилися сумніви при виборі аксесуара.


Оцініть наші перші відеоролики і наш оновлений YouTube-канал в цілому! Відео від і до ми робили самостійно (знімали, монтували, озвучували), тому нам особливо важлива ваша думка та оцінка. На YouTube-каналі Містера Воллета ви можете подивитися:

  • докладні огляди конкретних товарів

  • сюжети про бренди і нових колекціях


Додамо конкретики


Купуючи дорогийїї виріб онлайн, хочеться отримати максимум інформації, вичерпні відповіді на всі питання, навіть найдрібніші. Наші ролики покажуть вам всі деталі:

  • відділення

  • кишеньки

  • підкладку

  • застібки та інші механізми

  • знаки відмінності (фірмові логотипи, голограми)


Наприклад, після перегляду відеоогляду чоловічого шкіряного портмоне престижного італійського бренду Tony Perotti будуть зрозумілі всі достоїнства першокласної натуральної шкіри, всі особливості даної моделі гаманця, скажімо, купюри якого номіналу і в якій валюті у нього помістяться, де знаходяться приховані кишені і як до них дістатися. Крім того, відео на порядок краще передасть нюанси кольору.
Тільки в русі можна продемонструвати, наскільки міцно натягнута тканина купола в ексклюзивному італійському парасолі преміум-бренду Pasotti, наскільки великий і зручний набалдашник його металевої ручки, який оригінально виконаний у вигляді голови орла.Крім функціоналу ми намагалися передати атмосферу і настрій, які створює той чи інший аксесуар.


Загальне уявлення


Ще один жанр, в якому спробував себе Містер Воллет, — сюжет, в цілому розповідає про бренд або про нову колекцію аксесуарів. Час в сучасному світі цінується дорого. Ми пам'ятаємо про це, і як результат: всього за дві хвилини (така тривалість цих відеороликів) ви будете в курсі найцікавіших пропозицій і будете для себе розуміти, на що вам варто звернути увагу в першу чергу. Може бути, на практичні шкіряні гаманці відомого європейського бренду Karya.
Або ж на останню трендову лінійку ефектних жіночих сумок топового українського виробника Valiente.
Ми сподіваємося, наші короткометражки допоможуть вам під час покупок. Переглянути їх можна в інтернет-магазині Mr. Wallet на сторінках товарів і брендів. І, звичайно, на YouTube-каналі, ставте тут лайки і підписуйтесь, щоб першими отримувати відеопремьери. Зараз вашій увазі перший сезон, але само собою — продовження буде!


Мобільний телефон

Developer by NextDoorCoders