UA
ru ua
₴ ГРН
Вхід
0
Вибираємо шкіряне портмоне чоловіче

Вибираємо шкіряне портмоне чоловіче

Ви помітили, що ваш друг дістає м'яту пачку грошей із задньої кишені? Прийшов час подарувати йому нове портмоне. А, може, ваш чоловік ходить зі старим гаманцем, расслоившимся по швах, але не збирається його змінювати? Тоді завдання буде не з легких: потрібно навчитися вибрати шкіряне портмоне, яке підійде саме йому. При уявній одноманітності вибору чоловічих гаманців слід пам'ятати, що їх існує кілька видів.


Види чоловічих портмоне


Гаманець для внутрішнього нагрудної кишені. Він дуже функціональний і дозволяє носити банкноти, не складаючи їх. Зручний для зберігання дрібниці, невеликих документів, пластикових карт, візиток.

Гаманець в два складання. Це найбільш зустрічається вид чоловічого портмоне. Він також дуже практичний у використанні, дозволяє «класти» себе в кишеню брюк або барсетку. Підходить практично під будь-який стиль одежды, існують класичні та спортивні варіанти. Купюри в ньому складені навпіл, також є відділення для карток, дрібниці, візиток.

Гаманець в три складання. Це самий маленький чоловічий гаманець, який буде зручний для невеликих сум готівки і банківських карт.

Матеріали і вставки чоловічих портмоне

539e4cd172e0ea7275b68e93db9ff407.jpg


Якщо ви шукайте подарунок, розрахований на невеликий бюджет, то вам підійдуть гаманці з шкірозамінника або просто тканинні. Такі портмоне можна підібрати у відповідності зі стилем, який любить чоловік (сам же стиль можна побачити в його сумці, техніки, одягу, яку вона носить). Спортивний дизайн часто включає в себе однотонний неяскравий фон і контрастну смужку, класичний же представлений в чорному і коричневому кольорах.


Найкращим матеріалом для гаманців, що дозволяє йому прослужити довгу службу своєму господареві, є шкіра. Шкіряні портмоне завжди підкреслювали статусність свого володаря і додавали йому вага і впевненість. Зробивши такий подарунок своєму чоловікові, можете бути свідомо впевнені в тому, що гаманець від частого використання не перетрется в місцях згинів і в ньому не разлезутся шви. В якості матеріалів для чоловічих портмоне використовується свиняча або теляча шкіра, шкіра крокодила, змії і навіть ската. Фактура шкіряних гаманців може бути глянсовою, матовою, рельєфною. Також в чоловічому портмоне можуть бути присутні вставки з металу, жовті і білі. Знову-таки, щоб вибрати відповідний колір фурнітури, придивіться до стилю чоловіки.


6c44f2a0d420acc6a55f2aa30ed2ca7d.jpg

Шкіряне портмоне – кращий подарунок чоловікові


Чоловіче шкіряне портмоне є оптимальним подарунком для близької і дорогої чоловіки, показуючи йому вашу любов і повагу. Їх дуже легко вибрати в інтернет магазині Містер Воллет. І не забудьте покласти перед врученням подарунка пару купюр або монет в портмоне, адже це стара добра прикмета для залучення грошей!


омо впевнені в тому, що гаманець від частого використання не перетрется в місцях згинів і в ньому не разлезутся шви. В якості матеріалів для чоловічих портмоне використовується свиняча або теляча шкіра, шкіра крокодила, змії і навіть ската. Фактура шкіряних гаманців може бути глянсовою, матовою, рельєфною. Також в чоловічому портмоне можуть бути присутні вставки з металу, жовті і білі. Знову-таки, щоб вибрати відповідний колір фурнітури, придивіться до стилю чоловіки.


6c44f2a0d420acc6a55f2aa30ed2ca7d.jpg

Шкіряне портмоне – кращий подарунок чоловікові


Чоловіче шкіряне портмоне є оптимальним подарунком для близької і дорогої чоловіки, показуючи йому вашу любов і повагу. Їх дуже легко вибрати в інтернет магазині Містер Воллет. І не забудьте покласти перед врученням подарунка пару купюр або монет в портмоне, адже це стара добра прикмета для залучення грошей!Мобільний телефон

Developer by NextDoorCoders