UA
ru ua
₴ ГРН
Вхід
0
Шкіряна жіноча сумка. Правила догляду

Шкіряна жіноча сумка. Правила догляду

Завжди модний і стильний аксесуар сучасної дівчини – шкіряна сумка. Висока якість, еластичність, міцність і краса натурального матеріалу дозволяють дизайнерам експериментувати і творити справжні дива: їхні вироби не просто виконують своє пряме призначення і служать вмістилищем для всяких «жіночих штучок», але і створюють образ своєї власниці. Шкіряна сумка – це один з найулюбленіших жіночих предметів, що кожна господиня пестить і плекає, бажаючи, щоб він служив їй як можна довше, не втрачаючи при цьому свою витонченість і красу. Про правила догляду за цим аксесуаром і маленькі секрети, які допоможуть дівчатам зберегти його в первозданному вигляді – далі.

 

Правильне зберігання шкіряної сумки


Рішення купити шкіряну сумку складно назвати спонтанним – такі аксесуари (якщо вони дійсно ексклюзивні і оригінальні) недешево коштують, крім того, з їх допомогою дівчата дуже вміло створюють свій імідж. На жаль, після здійснення покупки деякі дами забувають про простих правилах зберігання модної штучки, і вона швидко втрачає свої якості. Для того щоб цього не сталося, дотримуйтесь таких рекомендацій:

 1. Зведіть до мінімуму вплив на пофарбовані шкіряні вироби сонячних променів та штучного освітлення, щоб фарба не вигорала.
 2. Не зберігайте сумки, якими ви рідко користуєтеся, в поліетиленових пакетах: без доступу повітря шкіра швидко пересихає, тріскається і старіє. Краще всього використовувати спеціальні картонні коробки з отворами або полотняні мішки.
 3. Зберігати шкіряні вироби можна тільки при кімнатній температурі, далеко від нагрівальних приладів.
 4. Після того, як ви прийшли додому, звільніть сумку, щоб м'яка і ніжна шкіра не розтягувалася і не деформувалася. До речі, пам'ятайте, що такі аксесуари не призначені для перенесення тягарів.
 5. Не допускайте попадання на шкіряні вироби парфумерних засобів: вони можуть залишити на них плями.
 6. Остерігайтеся гострих предметів – якісна шкіра досить тонка і її можна легко пошкодити.


Чистка шкіряних жіночої сумки


Незважаючи на те, що шкіра – досить довговічний матеріал, він потребує в самому ретельному догляді. Правила зовсім не складні:

 1. Якщо ви потрапили під дощ або сніг, і шкіряна сумка промокла, звільніть її від речей, протріть сухою чистою ганчіркою, покладіть всередину невеликий згорток з паперу і повісьте сушитися при кімнатній температурі (не використовуючи для цього нагрівальні прилади, каміни і т. д.).
 2. Сьогодні з'явилося безліч професійних серій по догляду за шкіряними виробами: різноманітні спреї, водовідштовхувальні креми, захисні і пом'якшувальні гелі, очищаючі серветки і т. д. Не нехтуйте цим, але будьте обережні. Робіть так само, як і з косметикою для особи: новинку тест на невеликій ділянці шкіри, після чого приступайте до нанесення. Можна навіть в декілька шарів, кожен з яких наноситься після висихання попереднього (в осінньо-зимової період – це відмінний варіант для захисту сумки). Пам'ятайте, що всі засоби слід застосовувати згідно з інструкцією виробника.
 3. Якщо професійних засобів під рукою не надавой женской сумки


  Несмотря на то, что кожа – достаточно долговечный материал, он нуждается в самом тщательном уходе. Правила совсем не сложные:

  1. Если вы попали под дождь или снег, и кожаная сумка промокла, освободите ее от вещей, протрите сухой чистой тряпочкой, положите внутрь небольшой сверток из бумаги и повесьте сушиться при комнатной температуре (не используя для этого нагревательные приборы, камины и т.д.).
  2. Сегодня появилось множество профессиональных серий по уходу за кожаными изделиями: всевозможные спреи, водоотталкивающие кремы, защитные и смягчающие гели, очищающие салфетки и т.д. Не пренебрегайте этим, но будьте осторожны. Поступайте так же, как и с косметикой для лица: новинку протестируйте на небольшом участке кожи, после чего приступайте к нанесению. Можно даже в несколько слоев, каждый из которых наносится после высыхания предыдущего (в осенне-зимней период – это отличный вариант для защиты сумки). Помните, что все средства следует применять согласно инструкции производителя. 
  3. Если профессиональных средств под рукой не оказалось, а сумка испачкалась (например, вас обрызгал лихач или вы пролили что-то на кожаное изделие), протрите поверхность ватным тампоном или кусочком мягкой тряпочки, смоченным в теплом мыльном растворе. После высыхания нанесите специальный крем для кожгалантереи.
  4. К мерам «экстренной помощи» можно отнести применение лимонного сока – он устранит с кожи следы от шариковой ручки, и спирта, который смоет пятна от помады.
  5. «Народный» рецепт, который никогда не навредит коже – молоко. Протирая им кожаное изделие, вы освежаете его и придаете блеск.
  6. Не забывайте, что чистить сумку необходимо не только снаружи, но и изнутри. Для этого подойдет влажный ватный тампон или тряпочка.

  Чего категорически нельзя делать:

  1. Тереть места сгибов наждачной бумагой («нулевкой»), как это многие рекомендуют.
  2. Удалять пятна от косметики, краски, чернил (от которых часто страдает деловая сумка) при помощи ацетона, бензина, растворителей и т.д. Этим вы уничтожите кожу.
  3. Есть множество «домашних» рецептов, например, обработка белой сумки для усиления цвета смесью белка, лимонного сока и молока со спиртом, а черной – кофейной гущей и т.д. Конечно, вы вправе экспериментировать, если ваша вещь вам не дорога. 
  4. Бывают ситуации, когда кажется, что ваша любимая кожаная сумка испорчена навсегда. К примеру, вы испачкали кожаный белый клатч краской или поцарапали фиолетовую кожаную сумку. Жалко и обидно до слез, но не теряйте голову и не расстраивайтесь раньше времени: покажите свою «любимицу» специалистам (чаще всего такие услуги оказывают Евро-химчистки) и проконсультируйтесь: можно ли как-то исправить ситуацию? Чаще всего умельцы способны «вернуть к жизни» ваш модный аксессуар. Запомните этот случай и впредь будьте более осторожны.

  Берегите вашу кожаную сумку, заботьтесь о ней получайте удовольствие от обладания такой стильной вещью.

  вісь, а сумка забруднилася (наприклад, вас оббризкав лихач або ви пролили щось на шкіряний виріб), протріть ватяним тампоном або шматочком м'якої ганчірочки, змоченим в теплому мильному розчині. Після висихання нанесіть спеціальний крем для шкіргалантереї.
 4. До заходів «екстреної допомоги» можна віднести застосування лимонного соку – він усуне з шкіри сліди від кулькової ручки, і спирту, який змиє плями від помади.
 5. «Народний» рецепт, який ніколи не зашкодить шкірі – молоко. Протираючи їм шкіряний виріб, ви освежаете його і надаєте блиск.
 6. Не забувайте, що чистити сумку необхідно не тільки зовні, але і зсередини. Для цього підійде вологий ватний тампон або ганчірочка.

Чого категорично не можна робити:

 1. Терти місця згинів наждачним папером («нульовкою»), як це багато рекомендують.
 2. Видаляти плями від косметики, фарби, чорнила (від яких часто страждає ділова сумка) за допомогою ацетону, бензину, розчинників і т. д. Цим ви знищите шкіру.
 3. Є безліч «домашніх» рецептів, наприклад, обробка білої сумки для посилення кольору сумішшю білка, лимонного соку і молока зі спиртом, а чорної – кавовою гущею і т. д. Звичайно, ви маєте право експериментувати, якщо ваша річ вам не дорога.
 4. Бувають ситуації, коли здається, що ваша улюблена шкіряна сумка зіпсована назавжди. Наприклад, ви забруднили шкіряний білий клатч фарбою чи подряпали фіолетову шкіряну сумку. Шкода і прикро до сліз, але не втрачайте голову і не турбуйтеся завчасно: покажіть свою «улюбленицю» фахівцям (найчастіше такі послуги надають Євро-хімчистки) і проконсультуйтеся: чи можна якось виправити ситуацію? Найчастіше умільці здатні «повернути до життя» ваш модний аксесуар. Запам'ятайте цей випадок і надалі будьте обережніші.

Бережіть вашу шкіряну сумку, піклуйтеся про неї отримуйте задоволення від володіння такою стильною річчю.

e; text-indent: -18pt;">Є безліч «домашніх» рецептів, наприклад, обробка білої сумки для посилення кольору сумішшю білка, лимонного соку і молока зі спиртом, а чорної – кавовою гущею і т. д. Звичайно, ви маєте право експериментувати, якщо ваша річ вам не дорога.
 • Бувають ситуації, коли здається, що ваша улюблена шкіряна сумка зіпсована назавжди. Наприклад, ви забруднили шкіряний білий клатч фарбою чи подряпали фіолетову шкіряну сумку. Шкода і прикро до сліз, але не втрачайте голову і не турбуйтеся завчасно: покажіть свою «улюбленицю» фахівцям (найчастіше такі послуги надають Євро-хімчистки) і проконсультуйтеся: чи можна якось виправити ситуацію? Найчастіше умільці здатні «повернути до життя» ваш модний аксесуар. Запам'ятайте цей випадок і надалі будьте обережніші.
 • Бережіть вашу шкіряну сумку, піклуйтеся про неї отримуйте задоволення від володіння такою стильною річчю.


  Мобільний телефон

  Developer by NextDoorCoders