UA
ru ua
₴ ГРН
Вхід
0
Подарункові сертифікати від Mr. Wallet

Подарункові сертифікати від Mr. Wallet

Часом, коли обираєш подарунок, немає повної впевненості — він сподобається чи ні, вгадаєш бажання чи це буде повний провал. Ідеальний варіант, який убезпечить Вас від неприємних ситуацій, — подарунковий сертифікат. Він зберігає елемент несподіваності, при цьому людина по своєму смаку вибирає те, що йому потрібно і дійсно подобається.

 

Містер Воллет пропонує Вам подарункові сертифікати різної цінової категорії від 300 грн. до 10 000 грн. Придбати їх Ви можете у відповідному розділі онлайн, а також в нашому Шоурумі.


Після покупки ми надішлемо вам подарунковий сертифікат у вигляді картки з кодом купона. Карта буде прикріплена до фірмовою подарунковій листівці, завдяки якій Ваш подарунок буде виглядати презентабельно. Також за вашим бажанням можливий електронний варіант листа із зазначенням коду купона на вказаний вами e-mail, якщо ви хочете переслати свій подарунок онлайн. Наші подарункові сертифікати не мають терміну дії. Використовуючи код купона, можна зробити покупку в будь-який зручний час.

грн..јрд">


Нехай Ваші подарунки завжди радують на сто відсотків! Містер Воллет залюбки подбає про це!


Мобільний телефон

Developer by NextDoorCoders