UA
ru ua
₴ ГРН
Вхід
0
Жіноча сумка розкриває всі секрети...

Жіноча сумка розкриває всі секрети...

Досвідчені практикуючі психологи, вперше знайомлячись з новими клієнтами, звертають увагу на 3 речі: взуття, нігті і сумку. Саме вони розкажуть їм все про характер людини, і дозволять максимально точно скласти психологічний портрет. Пояснення присутності в цьому списку перших двох параметрів ще якось можна знайти, але ось третій у багатьох викликає подив. Сумка, а особливо жіноча, зазвичай купується в залежності від віянь моди, одягу, присутньою в гардеробі, і особистих потреб. Невже вона може так багато розповісти про своїй власниці? «Більш ніж!» - запевняють психологи і розкривають деякі секрети. Розмір, формат і колір жіночої сумки: малюємо психологічний портрет власниці.

Психологічний портрет жінки з допомогою сумки першими запропонували складати іспанські психоаналітики. Вони виділили основні параметри цих аксесуарів, і в залежності від них окреслили деякі жіночі психотипи.

Розмір жіночої сумки

: 120%;" class="MsoNormal" style="text-align: justify;">

Власниці великих сумок завжди енергійні, цілеспрямовані, часом нетерплячі, але освічені й начитані. Це прекрасні матері та дружини, які завжди потребують уваги до себе (до речі, саме помітна і об'ємна сумка – один із способів його залучення). Вони люблять комфорт і простоту, ніколи не ускладнюють життя ні собі, ні оточуючим.


Дівчата, які віддають перевагу маленькі сумки, ридикюль і клатчі, відрізняються гострим розумом, хитрістю і оригінальністю життєвих поглядів. Такі жінки надзвичайно цілеспрямовані, і ретельно стежать за своєю зовнішністю. Володарки мініатюрних сумочок завжди користуються успіхом у чоловіків.


Форма жіночої сумки


Діяльні і практичні жінки, які не люблять підвищеної уваги до своєї персони, як і слід було очікувати, вибирають ділові жіночі сумки суворої форми.


Зустрівши на вулиці дівчину з сумкою химерного дизайну, можете не сумніватися: перед вами емансипована, смілива, ініціативна і неординарна особистість. Але психологи запевняють: за зовнішньою бравадою ховається дуже ніжна і тонка натура, чуйно реагує на сварки, критику і неувага до себе.


Колір жіночої сумки


Сьогодні жінки без праці можуть придбати сумки різних кольорів і фактур, тому вибраний відтінок дуже інформативний. Ощадливі та економні дами вибирають чорні жіночі сумки. Вони не дуже товариські, воліють спілкуватися в колі близьких і рідних, а вибір супутника життя у них може затягнутися на довгі роки. Червоні сумки яр text-align: justify; line-height: 120%;" class="MsoNormal" style="text-align: justify;"> Деятельные и практичные дамы, не любящие повышенного внимания к своей персоне, как и следовало ожидать, выбирают деловые женские сумки строгой формы.


Встретив на улице девушку с сумкой причудливого дизайна, можете не сомневаться: перед вами эмансипированная, смелая, инициативная и неординарная личность. Но психологи уверяют: за внешней бравадой скрывается очень ранимая и тонкая натура, чутко реагирующая на ссоры, критику и невнимание к себе.


Цвет женской сумки


Сегодня женщины без труда могут купить сумки самых разных цветов и фактур, поэтому выбранный оттенок очень информативен. Бережливые и экономные дамы выбирают черные женские сумки. Они не особо общительны, предпочитают общаться в кругу близких и родных, а выбор спутника жизни у них может затянуться на долгие годы. Красные сумки ярких и контрастных оттенков обычно носят уверенные в себе девушки, любящие привлекать к себе внимание. А вот светлые, теплые тона говорят о романтичности владелицы сумки, наделенной обостренным чувством собственного достоинства, но при этом отзывчивой и чуткой.


Как носить женскую сумку?


Помимо параметров самой женской сумки, психологи советуют обращать внимание и на то, как девушка ее носит. За ручку – значит, она консервативна, пунктуальна, строга и аккуратна. Такие дамы достойны уважения. Женщина, держащая сумку на сгибе локтя, умеет постоять за себя. Она практична, со всеми честна и хладнокровна. Но так носят сумки лишь 10% женщин. Подавляющее большинство водружает даже довольно увесистую ношу на плечо.


Если девушка несет сумку на ремне через плечо, а ее рука при этом опущена и неподвижна, она стеснительна и не уверена в себе. Рука при ходьбе непринужденно движется? - владелица модного аксессуара жизнерадостна и довольна собой. Смелые и энергичные женщины всегда поднимают руку к плечу, всем свои видом демонстрируя, что они – лидеры. Встретили девушку, держащую клатч за уголок? - перед Вами слегка безалаберная и самоуверенная дама. А вот под мышкой ридикюли носят замкнутые, сдержанные и одинокие женщины.


Присматривайтесь внимательно к окружающим Вас людям и обращайте внимание на женские сумки. Как оказалось, они многое расскажут о своих владелицах, приоткрывая их маленькие душевные секреты. Девушкам же хочется дать лишь один совет: приобретайте качественные и дорогие женские сумки, руководствуясь своими предпочтениями. Тогда Вы никого не введете в заблуждение, и люди узнают Вас такой, какая Вы есть на самом деле.

ких і контрастних відтінків зазвичай носять упевнені в собі дівчата, які люблять привертати до себе увагу. А ось світлі, теплі тони говорять про романтичності власниці сумки, наділеної загостреним почуттям власного достоїнства, але при цьому чуйною і чуйною.


Як носити жіночу сумку?


Крім параметрів самої жіночої сумки, психологи радять звертати увагу і на те, як дівчина її носить. За ручку – значить, вона консервативна, пунктуальна, сувора і акуратна. Такі дами гідні поваги. Жінка, що тримає сумку на згині ліктя, вміє постояти за себе. Вона практична, з усіма чесна і холоднокровна. Але так носять сумки лише 10% жінок. Переважна більшість ставить навіть досить важку ношу на плече.


Якщо дівчина несе сумку на ремені через плече, а її рука при цьому опущена і нерухома, вона сором'язлива і невпевнена в собі. Рука при ходьбі невимушено рухається? - власниця модного аксесуара життєрадісна і задоволена собою. Сміливі й енергійні жінки завжди піднімають руку до плеча, всім свої виглядом демонструючи, що вони – лідери. Зустріли дівчину, що тримає клатч за куточок? - перед Вами злегка безалаберна та самовпевнена дама. А ось під пахвою ридикюлі носять замкнуті, стримані і самотні жінки.


Придивляйтеся уважно до оточуючих Вас людям і звертайте увагу на жіночі сумки. Як виявилося, вони багато чого розкажуть про своїх владелицах, відкриваючи їх маленькі душевні секрети. Дівчатам же хочеться дати лише одну пораду: придбайте якісні і дорогі жіночі сумки, керуючись своїми уподобаннями. Тоді Ви нікого не введете в оману, і люди дізнаються Вас такий, яка Ви є насправді.

що вони – лідери. Зустріли дівчину, що тримає клатч за куточок? - перед Вами злегка безалаберна та самовпевнена дама. А ось під пахвою ридикюлі носять замкнуті, стримані і самотні жінки.


Придивляйтеся уважно до оточуючих Вас людям і звертайте увагу на жіночі сумки. Як виявилося, вони багато чого розкажуть про своїх владелицах, відкриваючи їх маленькі душевні секрети. Дівчатам же хочеться дати лише одну пораду: придбайте якісні і дорогі жіночі сумки, керуючись своїми уподобаннями. Тоді Ви нікого не введете в оману, і люди дізнаються Вас такий, яка Ви є насправді.


Мобільний телефон

Developer by NextDoorCoders