UA
ru ua
₴ ГРН
Вхід
0
Знижка -5% на товари «під замовлення» при відправці від 5 днів

Знижка -5% на товари «під замовлення» при відправці від 5 днів

Містеру Воллету доріг кожен покупець. І всі незручності, з якими ви можете зіткнутися, він готовий компенсувати. Товари, яких немає в наявності в наших магазинах, ми безпосередньо замовити у виробника. У деяких випадках термін виготовлення може перевищувати тиждень. Містер Воллет приносить вибачення за організаторські нюанси виробничого процесу. Він упевнений, що цілком справедливо винагородити ваше терпіння.


Чудова формула: 5 днів = -5%


Якщо ви готові чекати вподобаний аксесуар більше 5 днів, то в якості приємного бонусу-заохочення ви отримаєте знижку -5% на вартість товару. У сучасному світі час — гроші. Тому Містер Воллет оплачує хвилини і дні, які ви витрачаєте на те, що чекаєте товар «під замовлення».


  • 5 днів для знижки — це 5 робочих днів очікування.
  • Відлік 5 днів починається з моменту оформлення замовлення.
  • Накопичення днів для розрахунку знижки -5% завершується днем відправлення/доставки замовлення покупцеві (в регіони — поштою; по Киеву — кур'єром). Ті дні, які замовлення йде по пошті, не плюсуються до періоду, необхідного для отримання знижки. Приклад: якщо ми в триденний термін відправили вам сумку, а по пошті вона йшла ще 4 днізнижка -5% не нараховується, оскільки кількість потрібних днів — 3, а цього недостатньо для отримання знижки.
  • Знижка діє на постійній основі.
  • Знижка -5% за готовність чекати замовлений товар не підсумовується з іншими знижками та акціями.


Знайти саме те, що хочеш, найчастіше непросто. Інтернет-магазин Mr.Wallet пропонує найширшу палітру для вибору: різні моделі, різні стилі, різні відтінки. Тут вам обов'язково попадеться ваше заповітне бажання. А коли знайшов свою ідеальну сумку або гаманець, погодьтеся, можна трішки почекати, щоб їх пошили в досконалому вигляді спеціально для вас. Тим більше що терплячим покупцям аксесуар обійдеться на 5% дешевше!


Ваш гарний настрій — головний орієнтир для нас. Тому ми хочемо зробити так, щоб навіть очікування було приємним. Сподіваємося, знижка-бонус посприяє цьому.


Мобільний телефон

Developer by NextDoorCoders