Как подобрать Женские портфели

Скидки по программе лояльности в 2021 году

Скидки по программе лояльности в 2021 году

Получить свою персональную скидку до -12% стало еще легче! Узнайте, как!
Оплатить заказ как юр. лицо? Без проблем!

Оплатить заказ как юр. лицо? Без проблем!

В онлайн бутике Mr.Wallet есть возможность совершить оплату как юридическое лицо. Воспользуйтесь и покупайте так, как вам удобно!
Скидка -5% на товары «под заказ» при отправке от 5 дней

Скидка -5% на товары «под заказ» при отправке от 5 дней

Всем, кто готов подождать товар больше 5 дней, мы дарим скидку-бонус на ожидаемый заказ. Используйте свою терпеливость с умом!

Женские портфели - Отзывы покупателей

Рейтинг
Отзыв:
Натрапила на цей магазин випадково в пошуках  сумки Bottega Carele. Перевагу вирішила надати цій сумці, хоча сумнівалася в якості речі від невідомого виробника.Своє призначення  сумка, безперечно, виконує: обиралася для носіння документів. Формат А4 в папці сюди гарно входить, без заминання блискавкою файлів і необхідності згинати документи.Подобається наявність двох великих відокремлених відділень на блискавці. Особисті речі і документи тепер у порядку. Поміж відділеннями на блискавці є одне менше на магнітній кнопці - поміщається складена парасоля. Є також ключниця - якраз для одного комплекту дверних ключів і від ато.Сумка з натуральної шкіри, акуратне пошиття. Лаконічний стиль, урізноманітнений пряжкою. Дивиться по-діловому , але не масивна.Практичність і зручність цієї моделі особисто для мене перевершила звичку на бренд.Покупкою задоволена.Варто згадати про обслуговування у магазині - блискавично , зі знанням справи , люб"язно. Дякую! Хай Вам щастить!
Ірина
02.09.2021
Отзыв полезен? Да 0 Нет 0
Рейтинг
Отзыв:
Портфель чудовий! Дуже дякую Вам!
Христина
01.04.2019
Отзыв полезен? Да 0 Нет 0
Загрузить еще

Мобильный телефон

Developer by NextDoorCoders