UA
ru ua
₴ ГРН
Вхід
0

Показати ще

DE ROSA RINCONADA

Кожна людина має свою пристрасть до якогось заняття, хобі. Це може бути спорт, кінематограф, подорожі. Хтось виступає як творець, створюючи дивовижні предмети, а хтось займається колекціонуванням. Всіх цих людей можуть поєднати унікальні статуетки De Rosa Rinconada. Це унікальний світ, який створюється майстрами з Уругваю.

Ці дивовижні вироби з'являються на іншому кінці світу — у Південній Америці. Руки досвідчених майстрів перетворюють глину на фігурки тварин птахів, серед яких існуючі та казкові види. Історія бренду розпочалася з маленької майстерні у 1965 році. Через 20 років вона перетворилася на велику компанію, яка постачає по всьому світу унікальні фігурки.

Фігурки De Rosa Rinconada: подарунок ручної роботи

Форми вирушають у піч для випалу за великої температури, що робить їх міцними. Художники покривають статуетки глазур'ю та розписують емаллю у химерних уругвайських орнаментах. Наприкінці роботи додають останні штрихи золотом, сріблом та платиною. Фігурки тваринного світу набувають свого унікального блиску.

Особливість виробів:

• У колекціях є маленькі фігурки до 10 см і великі до 40 см.
• Над кожною моделлю працює більше десятка майстрів.
• Використання фарб із позолотою, сріблом, платиною.
• Фігурки прикрашені уругвайськими народними візерунками, які роблять їх екзотичними.

Тварини, птахи, морські жителі позначають певне благо, яке пануватиме у будинку майбутнього господаря.

ВАША КОЛЕКЦІЯ СТАТУЕТОК DE ROSA RINCONADA


Уругвайські вироби стали улюбленими предметами колекціонерів у всьому світі. Це чудовий подарунок для всіх, хто любить збирати незвичайні та цікаві речі. Фігурки можуть стати оригінальним подарунком, який підкреслить характер людини або її захоплення.

Можна подарувати:

• Тварин, які символізують людину. Наприклад, лева, тигра, які у багатьох асоціюються із сильним та вольовим характером.
• Фігурки, що уособлюють символ року за східним календарем, у якому людина народилася - коні, змії, бика, мавпи та інші.
• Мандрівники оцінять подарунок у вигляді екзотичних тварин – слонів, зебр, коал, жирафів. Вибирайте тих ссавців, які мешкають у улюблених країнах. Цінителі підводного світу оцінять статуетки з рибами, китами, дельфінами.
• Тотемні тварини. Можливо, ваша близька людина справжній колекціонер певних фігурок. Наприклад, кішок, сов чи черепах. Подаруйте йому унікальний екземпляр із Уругваю.

Завдяки незвичайному виконанню та красі статуетки займуть гідне місце у будинку чи робочому кабінеті. Їх можна поставити на стіл, на полиці з книгами, у вітрину з цінними предметами. Такий елемент підкреслить незвичайний та оригінальний смак господаря. Уругвайські візерунки та покриття золотом, платиною та сріблом виділять кераміку на тлі інших сувенірів.

Де придбати De Rosa Rinconada у Києві, Україні?


Подарунки з іншого континенту стають реальними завдяки інтернет-магазину "Містер Воллет". Якщо ви не знаєте, чим здивувати рідну людину, друга чи начальника, то ви в правильному місці. Ми знаємо, як порадувати навіть тих, хто має все.
Ми пропонуємо статусні подарунки, які прикрасять інтер'єр будинку, займуть почесне місце, а найголовніше стануть частиною колекції. Дорогі матеріали, художній розпис — все це наголошує на ексклюзивності презенту.

Вибирайте фігурки за характером, статусом, захопленням. Необов'язково подарунок має бути практичним, у нагоді в роботі або в житті. Він може тішити око, наголошувати на статусі, а також стати частиною колекції ексклюзивних та екзотичних речей.


	
	
	
	
	
	
	
		
	

De Rosa Rinconada - Отзывы покупателей о бренде

Відгуків покищо нема

Залишити відгук
Рейтинг:
                        
Будь ласка, заповніть поле Ім'я!
                        
Укажите емейл, на который будут приходить уведомления по этому отзыву.
                        
Напишіть Ваш відгук! Він може допомогти іншим людям зробити правильний вибір.
                        
Максимальный размер файла: 1 ГБ.
Завантаження коду ...

Залишити відгук!
Мобільний телефон

Developer by NextDoorCoders