UK
ru uk
₴ ГРН
Вхід
0


Доставка замовлень від 1500 грн. по Україні — безкоштовно,
при сумі замовлення до 1500 грн. - 70 грн.


Доставка здійснюється наступними поштовими службами:перейти на сайт Новой Почты


Доставка до відділення Нової Пошти

Вартість доставки при сумі замовлення до 1500 грн. становить 70 грн., якщо замовлення перевищує 1500 грн. - доставка до відділення Нової Пошти здійснюється за рахунок магазину.

Доставка товару здійснюється в найближче до Вас відділення Нової Пошти. Після того, як ми передали товар поштовій службі, ми надішлемо Вам номер товарно-транспортної накладної (ТТН) sms- або Viber-повідомленням. На сайті поштової служби за цим номером Ви зможете відстежити рух вашого замовлення. У середньому пересилка Новою Поштою займає 2 дні. Коли товар надійде на склад Нової Пошти, Вам буде надіслано повідомлення про те, що Ви можете забрати свій товар. Для отримання Вам необхідно назвати оператору номер ТТН і показати паспорт.


Звертаємо Вашу увагу!

Товар зі складу Нової Пошти необхідно забрати протягом максимум 5 днів з моменту його прибуття, оскільки незатребуваний протягом цього часу вантаж далі автоматично повертається відправнику. Якщо у Вас виникли обставини, які не дозволяють забрати вантаж вчасно, повідомте нам про це!


Якщо Ви зовсім не з'явитеся на відділення Нової Пошти чи повернете товар, не сплативши вартість послуг Нової Пошти з його повернення, то в подальшому наш магазин зможе відправляти вам замовлення тільки по 100% передоплаті. Післяплатою Ви не зможете скористатися.


Наші постійні клієнти цінують наш магазин серед іншого за те, що ми завжди виконуємо свої зобов'язання перед покупцями, надаємо знижки за програмою лояльності, безкоштовну доставку для тих, хто поважає нашу працю і дотримується правил магазину. Ми також чітко приймаємо повернення товарів.


При накладеному платежі зворотня пересилка грошей здійснюється за Ваш рахунок згідно тарифів Нової Пошти це 20 гривень + 2% від суми замовлення. Ви можете зекономити на зворотному пересиланні грошей, зробивши передоплату після оформлення замовлення на сайті. Також наші менеджери можуть надати реквізити для зручної і простої оплати картою.


перейти на сайт Укрпочты


Якщо у Вам зручніше варіант доставки Укрпоштою, будь ласка, вкажіть це в коментарях до замовлення! І ми відправимо ваше замовлення Укрпоштою. Доставка замовлення в сумі від 1500 грн. буде зроблена за наш рахунок, якщо менше - буде коштувати 70 грн.

Доставка «до дверей» — це доставка по будь-якою адресою, вказаною покупцем при оформленні замовлення.

Доставка здійснюється поштовою службою Нова Пошта.


Доставку «до дверей» Новою Поштою оплачує покупець. Її вартість 100 грн. При відправці вартість такої доставки додається до вартості замовленого товару. Таким чином, вартість товару у товарно-транспортної накладної Нової Пошти буде вище на 100 грн.


Після того, як ми передали товар поштовій службі, ми надішлемо Вам номер товарно-транспортної накладної sms-повідомленням. На сайті поштової служби за цим номером Ви зможете відстежити рух вашого замовлення.
Ви можете забрати своє замовлення самостійно в нашому шоурумі в Києві поряд із Майданом Незалежності: вул. Софіївська, 17, офіс 1.


  1. Зарезервуйте потрібний товар, зробивши замовлення на сайті, в чаті, за телефоном
    +38 (067) 219-39-99 або Viber +38(067) 461-75-96;

  2. Вкажіть у коментарях, коли вам зручніше забрати;

  3. Наші продавці відкладуть товар до вашого відвідування;

  4. Після підтвердження наших менеджерів ви можете під'їхати в наш шоу-рум і придбати зарезервований товар.

Мобільний телефон

Developer by NextDoorCoders