UA
ru ua
₴ ГРН
Вхід
0

Програма лояльності до -10%

500 x 500 Слайдер программа лояльности черновик 2.jpg


Програма лояльності: умови на 2024 рік

Загальна сума сплачених вами за останні три календарних роки замовлень визначає вашу персональну знижку за програмою лояльності в онлайн-бутику "Містер Воллет". Це дає чудову можливість купувати більше нових аксесуарів ще дешевше. Гарантовану знижку на наступні покупки ми надаємо по такій системі: якщо сума покупок за 2022, 2023 і 2024 роки становить:


від 3 000 до 4 999 грн. — -3%

від 5 000 до 9 999 грн. — -5%

від 10 000 до 14 999 грн. — -7%

більше 15 тис. грн. — -10%


Знижки за програмою лояльності діють на постійній основі в 2024 році для всіх членів Клубу покупців.


Знижки в нашому магазині ніколи не сумуються між собою!
Але ви можете вибрати більшу з доступних вам!


Купити товар зі знижкою можна в інтернет-магазині, так і в шоу-румі «Містер Воллет» в Києві. Ми запитаємо у Вас тільки номер мобільного телефону, який Ви вказали при реєстрації на сайті, більше нічого Вам запам'ятовувати не потрібно. Жодних дисконтних карток, яких немає під рукою в потрібний момент, ніяких довгих паролів. Ми хочемо, щоб Ваш шопінг був легким і приємним, ціни кращими, знижки індивідуальними!


Саме тому звертаємо Вашу увагу: коли Ви робите покупку в нашому інтернет-магазині, для отримання знижки Вам необхідно авторизуватись і оформити замовлення через Корзину.


Крім того, зробивши покупку, Ви стаєте учасником Клубу покупців нашого інтернет-магазину. Ми віддячимо вам за довіру ексклюзивними і самими вигідними пропозиціями.


Залишайтеся з Містер Воллет і отримуйте більше!

Мобільний телефон

Developer by NextDoorCoders