UA
ru ua
₴ ГРН
Вхід
0

Показати ще

У нас ви можете придбати

MANOPOULOS – ГРЕЦЬКИЙ ВИРОБНИК ШАХІВ

Для Manopoulos шахи – це не просто гра, а справжнє мистецтво. У той час, коли решта компаній штампує набори, віддаючи перевагу масовому виробництву, грецький бренд залишається вірним традиціям.

Автор компанії Костас Манопулос ще в дитинстві помітив, що грати люблять не тільки діти, а й дорослі. Його батько годинами проводив час із друзями, граючи у шахи. Пересуваючи фігури дошкою, доросла людина знімала стрес після роботи, спілкувалася з однодумцями і ставала щасливою.

Вже в художньому університеті Костас Манопулос створив свої перші постаті для шахів, а пізніше перетворив це на справу всього свого життя.

Ексклюзивні шахи Manopoulos

Особливість грецького бренду:

Над кожним комплектом працюють скульптори та майстри, створюючи унікальні фігурки. Тут немає місця стандартним рішенням.

 • Набір – нова історія, яка розігрується на клітках дошки;
 • Комплекти унікальні, вони відрізняються за рахунок ручної роботи майстрів;
 • Можна вибрати колекції з металевими чи дерев'яними фігурками. Класичні серії представлені у звичному, всім давно знайомому форматі. Але Manopoulos на цьому не зупиняється, пропонуючи ексклюзивні набори:

  • З героями Стародавньої Греції та Риму;
  • Із персонажами давньогрецької міфології;
  • Із безстрашними спартанцями;
  • Зі середньовічними лицарями;
  • Із образами епохи Ренесанс.

ШАХИ MANOPOULOS - СТАТУСНИЙ ПОДАРУНОК


Набори ручної роботи – чудовий VIP-подарунок для бізнесмена, керівника, партнера чи родича. Якщо ви не знаєте, чим здивувати людину, яка має все, то підберіть один з комплектів від виробника Manopoulos: нарди, металеві або дерев'яні шахи.

Класичний варіант підійде як знавцям гри, так і любителів. Тематичні набори можна вибрати людині, яка захоплюється історією чи політикою. У будь-якому випадку це дорогий презентабельний подарунок, який займе гідне місце в особистому кабінеті.

Кожна дошка упакована у фірмову коробку, в якій ви можете зробити розкішний сюрприз. Не потрібно додатково купувати упаковку, поратися з оформленням - шахи готові до урочистого моменту.

ДЕ ПРИДБАТИ ШАХИ MANOPOULOS В УКРАЇНІ?

Ексклюзивні комплекти зараз можна придбати, не виходячи із дому. Достатньо підібрати варіант на сайті wallet.ua. Наш онлайн магазин працює на пряму з виробником, надаючи клієнтам тільки оригінальну продукцію.

Елітні шахи, шахи та набори для покеру – це не просто гра, а цінний та статусний подарунок для дорослого. Тому при виборі віддайте перевагу розкішним варіантам нашого каталогу Мистер Воллет.

Купити шахи Manopoulos просто. Спочатку визначтеся зі стилем. У класичному варіанті фігури виконані з дерева або металу, що мають традиційно прийнятий для цієї гри вигляд. В ексклюзивних серіях фігурки набувають інших образів: середньовічних воїнів або античних героїв. Зберігається прийнята ієрархія, тому навіть такими персонажами можна грати, вибудовуючи на дошці справжні битви.

НАРДИ MANOPOULOS


Поціновувачам інтелектуальних ігор бренд пропонує ще й нарди. Гра відома у Стародавньому Єгипті, Месопотамії, у ній грали у Римі та Ірані. У середньовічну Європу вона повернулася із хрестоносцями. Сьогодні нарівні із шахами посідає почесне місце серед настільних ігор.

Бренд пропонує, як класичний варіант, так і цікаві стилізації у східному та арабському стилі. Набори виготовляють із цінних порід дерева: горіха та дуба. Це благородні матеріали, що відрізняються особливою міцністю, природною красою та довговічністю. Шашки виготовлені із пластику з дизайном під мармур.

Найдорожчі подарункові набори зроблені із секвої, а шашки — із перлів. Особлива увага приділяється оформленню нард Manopoulos. Кожен комплект знаходиться у своїй коробці з дерева, з якою її можна дарувати, але зберігати. Деталі зберігаються у гарному фірмовому мішечку. У комплект також входять циліндри, у яких заважають кубики.

Популярність шахів Manopoulos

Найстаріша у світі гра залишається популярною по всьому світу. Її завжди високо цінували полководці, політики, бізнесмени та інтелектуали.
Вона добре тренує вміння мислити кілька кроків уперед, вибудовувати стратегії. Шахи Manopoulos створені саме для таких поціновувачів гри.

Кожна деталь фігурки ретельно опрацьована. Майстри враховують як історичну, так і художню складову. Увага приділена навіть дошкам. Вони стоять на ніжках, зроблених у стилі давньогрецьких колон.

Бренд перетворює гру на справжнє задоволення: насолоджуйтесь красою кожного елемента та якісно проведеним часом.

Доставляємо шахи та нарди до будь-якого населеного пункту України, де є поштові відділення. Тепер замовити дорогі шахи можна будь-якому клієнту з України та навіть з інших країн.

Вам не потрібно для цього йти магазин, достатньо зайти на сайт Містер Воллет та придбати саме те, що вам подобається.
У виборі дорогих подарунків не повинно бути компромісів, замовляйте те, що відповідає вашим бажанням та смаку.

					
			
	
	
	
	
	
	
		
	

Manopoulos - Отзывы покупателей о бренде

Відгуків покищо нема

Залишити відгук
Рейтинг:
                        
Будь ласка, заповніть поле Ім'я!
                        
Укажите емейл, на который будут приходить уведомления по этому отзыву.
                        
Напишіть Ваш відгук! Він може допомогти іншим людям зробити правильний вибір.
                        
Максимальный размер файла: 1 ГБ.
Завантаження коду ...

Залишити відгук!
Мобільний телефон

Developer by NextDoorCoders