UA
ru ua
₴ ГРН
Вхід
0

Доставка до Польщі з України

Український інтернет-магазин Містер Воллет пропонує широкий асортимент сумок, шкіряних аксесуарів, взуття тощо. Запрошуємо покупців з Польщі переглянути товари в нашому каталозі.

Доставку товарів з України до Польщі інтернет-магазин Містер Воллет здійснює двома способами:

1) за допомогою компанії Nova Post (Нова Пошта), у цьому разі в Польщі ви зможете отримати свою посилку у відділенні Nova Post або в точці видачі InPost, приблизні терміни доставки - 3-4 робочих дні.
logo Nova Post

2) за допомогою компанії УкрПошта, тоді в Польщі ви зможете забрати свій товар на відділенні національного поштового оператора Poczta Polska. Приблизні терміни доставки - 7 робочих днів.
logo Poczta Polska.png


Nova Post - українська логістична компанія, яка з 2022 року активно розвиває свою мережу відділень у Польщі та міжнародну доставку товарів з України. За рік компанія відкрила відділення в таких польських містах:
  - Варшава,
  - Краків,
  - Люблін,
  - Вроцлав,
  - Познань,
  - Ґданськ,
  - Білосток,
  - Бидгощ,
  - Лодзь,
  - Ченстохова,
  - Катовіце,
  - Ряшів
  - Більсько-Бяла,
  - Ополе,
  - Єленя-Гура,
  - Гожув-Велькопольський,
  - Щецин,
  - Кельце

Nova Post співпрацює з польською компанією InPost, завдяки чому ви можете забрати свою посилку в Польщі в точках видачі InPost.

Національна українська пошта співпрацює з польським поштовим оператором Poczta Polska, перевага якого - найширша мережа відділень у Польщі, у найближчому з них ви і зможете забрати свою посилку.

При оформленні замовлення через кошик виберіть відповідний варіант і натисніть Далі - переходьте до вибору способу оплати.

Для оплати клієнтам з Польщі ми пропонуємо скористатися платіжною системою LiqPay, яка дасть змогу перерахувати гроші з картки VISA, MasterCard, а також дає змогу скористатися опцією Apple Pay / Google Pay. Списання коштів з картки здійснюється в польських злотих. Відправлення товару в Польщу здійснюється після повної передоплати за товар і доставку.

Вартість доставки товарів з України до Польщі у нашого інтернет-магазину

Вартість перевезення посилки до 5 кг (об'ємної ваги) за допомогою компанії Nova Post - приблизно 450 грн. це близько 11 євро. Такого плану посилка може містити 1 предмет середніх розмірів, наприклад, одну шкіряну сумку або один діловий портфель.

Якщо Ви хочете замовити більш габаритний товар з нашого магазину з доставкою в Польщу, то наш менеджер прорахує вартість доставки у вашому конкретному випадку і внесе інформацію у ваше замовлення. Після цього ви зможете оплатити його, для чого вам потрібно буде авторизуватися і перейти в особистому кабінеті в розділ Поточні замовлення.

Аналогічна процедура і для варіанту доставки УкрПошта. Для посилок об'ємною вагою до 5 кг приблизна вартість доставки з України до Польщі становитиме 600 грн. або близько 15 євро. Ця сума буде додана до вартості обраного вами товару на сторінці оформлення замовлення. Більш габаритні товари вимагають ручного коригування вартості доставки менеджером.Мобільний телефон

Developer by NextDoorCoders