UA
ru ua
₴ ГРН
Вхід
0

Повернення товару і грошей

Магазин «Містер Воллет» дотримується інтересів покупця і діє у відповідності з Законом України «Про захист прав споживачів». Ми намагаємося відібрати і запропонувати Вам тільки такі товари, якими Ви були б задоволені "на всі сто", але якщо щось в товарі вас все-таки не влаштує, то протягом 14 календарних днів з моменту отримання товару Ви можете обміняти його або повернути і отримати гроші назад.


Для повернення або обміну товару необхідно виконання наступних умов:

- товарний вигляд виробу, товар не використовувався і не був пошкоджений,
- наявність всіх комплектуючих: знімні деталі, бирки, акційні подарунки і т. п.,
- цілісність фірмової упаковки виробу.


Жителі Києва можуть повернути товар у нашому шоурумі, а також Новою Поштою.

Покупці з інших населених пунктів можуть повернути товар Новою поштою. Для цього треба:

  1. Попередити менеджерів нашого магазину про повернення та отримати актуальну інформацію про реквізити для повернення товару,
  2. Відправити товар у тому ж вигляді та упаковці, в якій він був отриманий Вами, разом з товарним чеком в Київ на відділення Нової Пошти. Оплату за пересилання повернутого товару несе покупець. Товар, відправлений післяплатою, нами не буде отримано на Новій Пошті.
  3. Повідомити менеджеру номер товарно-транспортної накладної, за якою ми зможемо отримати товар.


Після перевірки виробу і упаковки на предмет збереження і товарного вигляду протягом 7 днів ми повернемо вам гроші за товар на вашу банківську карту. У разі якщо товар був оплачений з карти, повернення здійснюється виключно на картку, в разі післяплати ви повідомляєте нам реквізити Вашої банківської карти для повернення грошей. Ми здійснюємо переклад з карти Приватбанку. Банківські комісії з повернення коштів, якщо такі будуть, а також усі суми за доставку товару до покупця і назад виключаються із спочатку отриманої магазином суми.


Зверніть увагу! Всі транспортні та накладні витрати по поверненню і обміну товару несе покупець!

У разі, якщо Ви надішлете товар Новою Поштою для повернення і вкажіть платником послуг одержувача, то це буде розглядатися нами як порушення правил повернення, і сума послуг Пошти з пересилання даного товару в повному обсязі буде утримана з коштів, які підлягають відшкодуванню.

Обмін товару рівнозначний поверненню, тому зворотну пересилку неподошедшего товару оплачує покупець.

Новий товар, який був обраний натомість, ми доставимо у відповідності з загальними правилами доставки.

Поверненню не підлягають товари, перелік яких визначено Постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 р., в тому числі:
рукавички,
натільна та постільна білизна,
панчішно-шкарпеткові вироби,
товари в аерозольній упаковці.

З усіма додатковими питаннями звертайтеся до нас:

+38(067)461-75-96

[email protected]

Своє питання Ви можете задати онлайн-консультанту, відправивши повідомлення в чаті, Telegram https://t.me/mrwallet або Viber +38(067)461-75-96.

Мобільний телефон

Developer by NextDoorCoders