UA
ru ua
₴ ГРН
Вхід
0

СпівробітництвоСпівпраця з постачальниками та виробниками товарів

«Містер Воллет» - це український мультибрендовий інтернет-магазин якісних аксесуарів і взуття. У нас багаторічний досвід в продажу сумок і портмоне з натуральної шкіри і аксесуарів з текстилю (валізи, рюкзаки, парасолі). На даний момент ми також активно продаємо взуття українських і європейських виробників в режимі Під замовлення.


Ми постійно розвиваємося, освоюємо нові канали комунікацій зі споживачем і технології продажів. Розвиваємо розділ аксесуарів для дому, зокрема, скатертини, столовий посуд, настільні ігри та інше.


Розширюючи асортимент і не зупиняючись на досягнутому, ми запрошуємо до співпраці постачальників аксесуарів і взуття. Новим брендам ми пропонуємо приєднатися до марок, які вже успішно продаються на полицях нашого онлайн бутика і київського шоу-руму. Ми можемо розмістити новинки на основі ваших фотографій і прайс-листа або ж за допомогою автоматизованої вивантаження в xml-форматі.


Для того, щоб Ваше пропозиція була оперативно розглянуто, просимо надати інформацію:

  • короткий опис продукції та бренду, а також вашої ролі: виробник, дистриб'ютор,

  • наявність асортименту на складі або терміни пошиття, поставки,

  • регулярність, з якою відбувається оновлення складу, зміна колекцій, в якому вигляді ви готові надавати нам інформацію про товари та їх наявності: xml-фід, прайс-листи в табличному вигляді, посилання на онлайн-диски з фотографіями,

  • прайс-лист з рекомендованими роздрібними цінами і нашими закупівельними цінами,

  • чи існує у вас прив'язка цін до валюти, до якої саме.

Інформацію просимо надати на пошту [email protected] або Вайбер: +38 (067) 509-73-81.


Співпраця з постачальниками маркетингових та рекламних послуг

Світ швидко змінюється, і ми хочемо змінюватися разом з ним. Готові розглянути нові рекламно-комунікаційні канали, а також комплексні послуги, пов'язані з рекламою, маркетингом і продажами.


Організаційна форма

Містер Воллет - сімейна компанія. Працюємо в рамках законодавства України. Різні напрямки бізнесу "Містер Воллет" розвиває кілька фізичних осіб-підприємців.


Контакти директора з розвитку інтернет-магазину Mr. Wallet 

ФОП Нестеренко Зоя Миколаївна

Тел. / Viber +38 (067) 509-73-81

[email protected]Регистрация ФОП Нестеренко Зоя Николаевна
Мобільний телефон

Developer by NextDoorCoders