Історія Carlton починається з 1976 року в Англії. Торгова марка поступово завойовує популярність у Великобританії, а потім виходить на міжнародний ринок. За 40 років компанія створює понад 20 колекцій дорожніх сумок, які
включають до 160 оригінальних моделей для подорожі. Продукція бренду відома в 60 країнах світу. Візитною карткою Карлтон є функціональність та естетичність.

Під ім'ям бренду виробляються:
· валізи;
· сумки для ноутбуків;
· міські рюкзаки;
· ділові кейси;
· сумки на колесах.

Комфортне і стильне подорож, як спосіб життя

Всі вироби відрізняються високим стилем, якісним виконанням і комфортабельністю. При розробці серій застосовуються новітні технології, які вдосконалюють продукцію у відповідності з тенденціями часу. Особлива увага приділяється практичності. Кожен етап виробництва валіз Carlton підлягає особливому контролю, що забезпечує ідеальний результат на виході.

ot;Times New Roman', Times; font-size: 12pt;"> Особлива увага приділяється деталям — саме вони роблять дорожні сумки комфортними у використанні. Так, наприклад, полегшені колеса забезпечують легкість пересування. Ремінці для кейсів і рюкзаків мають щільну і довговічну структуру. Висувні ручки валіз повертаються на 360 градусів, що знімають напругу в руках подорожуючого. Ще однією відмінною рисою Карлтон є елементи, що забезпечують додаткову стійкість виробів. Завдяки їм дорожня сумка не перекидається при транспортуванні.

Базові колекції

Лінійка Hard Luggage представлена масивними валізами, в яких поєднується краса і сила. Колекція відрізняється збільшеним об'ємом, що дозволяє відповідати мінливим потребам подорожуючої людини. Міцний корпус підкреслять стильними геометричними рішеннями, які надають масивної конструкції елегантність і стриманість.

Soft Luggage — лінійка, має м'яке виконання. Вага конструкції значно менше, ніж у моделей з серії Hard. Міцні тканини, вивірені лінії і яскраві кольори — характерна риса дизайну для моделей цієї лінійки.

Всі бренди

Carlton - Отзывы покупателей о бренде

Відгуків покищо нема


Залишити відгук!


Відгуків покищо нема

Мобільний телефон

/uk Developer by NextDoorCoders