UK
ru uk
₴ ГРН
Вхід
0

Lojel

Японська компанія Lojel заснована в 1989 році. Висока якість і необхідний функціонал в подорожі є відмінними рисами бренду.

Lojel - унікальний у своєму роді представник дорожньої групи, так як бренд надає 10 років гарантії на комплектуючі деталі.

На світовому ринку компанію відрізняє великий вибір моделей, оригінальний яскравий дизайн, інноваційні матеріали.

Головними принципами компанії є безпека і максимальний комфорт клієнта. Основними матеріалами для виготовлення валіз Lojel є полікарбонат і поліпропілен. Виробництво відповідає світовим екологічним стандартам і не забруднює навколишнє середовище.

Відмінною рисою виробів є водонепроникність. Повністю занурені у воду валізи не допустять попадання вологи всередину. Певні серії валіз оснащені двома парами TSA замків, що дозволяє виставити два різних секретних код для ще більш повного захисту багажу. Валізи для ручної поклажі оснащені спеціальним кишенею-органайзером для зручної організації зберігання невеликих особистих речей і документів.

Дизайн валіз Lojel не залишить байдужими як любителів яскравих, неординарних речей, так і шанувальників стриманої класики. Навіть вимогливий клієнт знайде багаж по своєму смаку. Цим і зумовлена така різноманітність лінійок валіз:

Lojel Streamline, Lojel Groove, Lojel Caparace, Lojel Nimbus, Lojel Octa/Octa 2, Lojel Hatch, Lojel Horizon, Lojel Rando, Lojel Luna, Lojel Vita, Lojel Kozmos, Lojel Essence, Lojel Lucide/Lucide 2.

В інтернет магазині Mr. Wallet ви зможете знайти свій ідеальний валізу Lojel. Вибирайте!

Всі бренди

Lojel - Отзывы покупателей о бренде

Відгуків покищо нема


Залишити відгук!


Відгуків покищо нема

Мобільний телефон

Developer by NextDoorCoders