UK
ru uk
₴ ГРН
Вхід
0

Колекції від Caterpillar — це практичність, функціональність і вишуканий дизайн. Основу модельних лінійок відомого бренду становлять валізи для подорожей. Свою історію торгова марка почала ще з минулого століття. З перших днів існування CAT випускала різну продукцію, набагато пізніше відкривши серію дорожніх сумок і валіз.

Як би те ні було, зараз бренд пізнаваний по жовто-сірим кольорами, які стали візитною карткою компанії. Висока якість зазначено багаторічною роботою дизайнерів, власними фабриками в Китаї з багатоступеневою системою перевірки якості. Продукція CAT відома більш ніж в 60 країнах світу.

Надійний супутник в будь-якій подорожі

Валізи від КЕТ — це вірні помічники у будь-якій дорозі. Якісні вироби забезпечують схоронність речей, легкість пересування і вишуканий стиль. В модельному ряді чільну роль займають конструкції з пластика. Це сучасний і міцний матеріал, стійкий до ударів, стирання та інших видах деформації. Закриваються валізи на блискавку, схоронність вмісту забезпечує кодовий замок TSA. Зручність переміщення забезпечують 4 колеса з хорошою маневреністю. Також ці елементи мають підшипники для кращого зчеплення з будь-якою поверхнею дороги.

Вишуканий дизайн підкреслюється мінімалістичним стилем. Використання класичних і яскравих кольорів дозволяє знайти свій власний варіант для відпочинку або відрядження. Впізнавані жовтий і сірий колір Caterpillar задають потрібний стилістичнийтон.

У серії валіз від КЕТ представлені вироби з текстилю. Такі конструкції мають місткими зовнішніми кишенями, що робить більш вільним і зручним доступ до потрібних речей.

Міська колекція

У каталогах від Caterpillar представлені міські рюкзаки, чоловічі сумки та вироби для ноутбуків. Це функціональні рішення на кожен день. Моделі розраховані на повсякденне носка, занять спортом або заміських прогулянок. Більшість сумок мають спеціальні відділи для планшетів або ноутбуків, наприклад, рюкзаки.

Любите поєднувати стиль, комфорт і надійність? Тоді продукція CAT — це ваш вірний вибір на кожен день.

Всі бренди

CAT - Отзывы покупателей о бренде

Рейтинг
Відгук про бренд:
CAT - Мой любимый бренд!

Мария
30.11.2018
Чи є відгук корисним? Так 0 Ні 0
Мария! Разделяем Ваш восторг - CAT предлагает своим почетателям стильные и современные, практичные вещи. А логотип и задорные желтые акценты делают товары этого бренда узнаваемыми и от того еще более желанными, согласитесь?

02.12.2018
Адміністрація сайту

Залишити відгук!


Відгуків покищо нема

Мобільний телефон

Developer by NextDoorCoders