TITAN - ПРЕМІАЛЬНІ ВАЛІЗИ НІМЕЦЬКОЇ ЯКОСТІ!


Компанія Титан була заснована в 1983 році в Німеччині. З моменту створення компанія випускала текстильні валізи в традиційному дизайні, але починаючи з 1990 року випускає також пластикові валізи відмінної якості. Валізи Титан у всьому світі зарекомендували себе як справжній зразок німецької якості - легкі, міцні і надійні. На сьогодні Titan - це один із світових лідерів у валізах преміум класу.

Відмінною особливістю валіз бренду Титан є універсальний дизайн, який підійде як жінкам, так і чоловікам. А завдяки різноманітності кольорів моделі Титан припадуть до смаку виборчим модникам.


КОМПАНІЯ ВИПУСКАЄ:


  • ily: Arial, Helvetica; font-size: 10pt;">валізи з високоякісного пластику,
  • бізнес-кейси,
  • рюкзаки,
  • наплічні сумки.Серія Xenon є абсолютним хітом торгової марки Titan. Валізи цієї лінійки відрізняються незмінним якістю і стильним дизайном.


Валізи Titan зроблять подорож для кожної людини комфортним, мобільним і більш зручним. Helvetica; font-size: 10pt;">наплічні сумки.


Серія Xenon є абсолютним хітом торгової марки Titan. Валізи цієї лінійки відрізняються незмінним якістю і стильним дизайном.


Валізи Titan зроблять подорож для кожної людини комфортним, мобільним і більш зручним.
Подивіться іронічний рекламний відеоролик на початку цієї сторінки, зарядитесь позитивом бренду і вибирайте валізи Titan з допомогою наших консультантов!

e="font-family: Arial, Helvetica; font-size: 10pt;">
Подивіться іронічний рекламний відеоролик на початку цієї сторінки, зарядитесь позитивом бренду і вибирайте валізи Titan з допомогою наших консультантов!

Всі бренди

Titan - Отзывы покупателей о бренде

Відгуків покищо нема


Залишити відгук!


Відгуків покищо нема

Мобільний телефон

/uk Developer by NextDoorCoders